9101 MONT BLANC
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9101 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 2 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 2 |
| Length | 341cm / 134inch |
| Height | 196cm / 77inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 1162kg |
| Block | 9101 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 3 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 4 |
| Length | 341cm / 134inch |
| Height | 196cm / 77inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2324kg |